praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zawsze piszesz prawdę w swoim liście motywacyjnym i CV?

zawsze
czasami ubarwiam
często ubarwiam
zawsze ubarwiam
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Usługi remontowe

» Bioimplanty

» Systemy alarmowe

» Salony ślubne

» Jachty

» Auto mechanika

» DomenaOferta pracy nr :

121682

Stanowisko :

Inżynier Konstruktor (termodynamika)

Miejsce pracy :

Łódź

Szczegóły  :   

Twoja następna firma to międzynarodowa firma produkcyjna, specjalizująca się w przemyśle sektora AGD.Twoje następne stanowisko toInżynier Konstruktor (termodynamika)

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowanie projektu urządzenia, przygotowanie modelu 3D, rysunków 2D oraz wszelkiej dokumentacji technicznej zgodnie ze standardami firmy. Do zadań Konstruktora należy rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych w obszarze termodynamiki oraz zapewnienie zgodności z wymaganiami klienta. Osoba ta będzie częścią zespołu projektowego zaangażowanego we wsparcie produkcji w zakresie rozwiązywania problemów technicznych pojawiających się w trakcie wdrożenia na produkcję.
Poszukujemy osoby spełniającej wymagania

Wyższego wykształcenia technicznego o specjalności termodynamiki. kilkuletniego doświadczenia w projektowaniu urządzeń mechanicznych. Idealny Kandydat posiada umiejętność wprawnej obsługi programów CAD, mile widziana wiedza dot. programu do modelowania - Cero. Ze względu na pracę w międzynarodowym środowisku, wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym.Co powinieneś zrobić?

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

05-09-2017

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2017 TylkoPraca.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt