praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zawsze piszesz prawdę w swoim liście motywacyjnym i CV?

zawsze
czasami ubarwiam
często ubarwiam
zawsze ubarwiam
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Usługi remontowe

» Bioimplanty

» Systemy alarmowe

» Salony ślubne

» Jachty

» Auto mechanika

» DomenaOferta pracy nr :

121700

Stanowisko :

Praca z językiem niemieckim (pełny/niepełny wymiar godzin)

Miejsce pracy :

Kraków

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta, jednej z amerykańskich korporacji działającej w branży logistycznej, poszukujemy kandydatów do działu dokumentacji przewozowej.Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za weryfikację dokumentacji transportowej w systemie oraz kontakt z klientem niemieckojęzycznym w przypadku braku kluczowych informacji. Nie wymagamy doświadczenia!Jeśli bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim oraz niemieckim (min. B2), a dodatkowo chcesz zdobyć pierwsze poważne doświadczenie w międzynarodowej organizacji – prześlij nam swoje CV w języku angielskim. Szukamy osób dostępnych zarówno w pełnym jak i niepełnym wymiarze godzin. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport) oraz szerokie możliwości rozwoju.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

05-09-2017

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2017 TylkoPraca.pl | Zalogowanych online: 3 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt