praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zawsze piszesz prawdę w swoim liście motywacyjnym i CV?

zawsze
czasami ubarwiam
często ubarwiam
zawsze ubarwiam
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Usługi remontowe

» Bioimplanty

» Systemy alarmowe

» Salony ślubne

» Jachty

» Auto mechanika

» Domena na sprzedażOferta pracy nr :

121704

Stanowisko :

Asystent ds. Księgowości

Miejsce pracy :

Gdynia

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy mającej swój SSC specjalizujący się w procesach IT, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:Asystent ds. księgowościDo obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć rozliczanie delegacji zagranicznych i krajowych, wprowadzanie faktur zakupów i pozostałych dokumentów księgowych do systemu SAP, wprowadzanie płatności, weryfikowanie kont rozrachunków, sporządzanie wewnętrznych raportów oraz wsparcie departamentu w realizacji procesów księgowych. Ponadto, do zadań asystenta należeć będzie pomoc w monitorowaniu zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych, a także wsparcie działu w innych bieżących zadaniach.Do udziału w procesie rekrutacyjnym zapraszamy osoby posiadające wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone specjalistyczne kursy, oraz dobrą znajomość języka angielskiego. Mile widziane są także pierwsze doświadczenia w dziale księgowości. Niezbędna jest znajomość programu MS Excel, a dodatkowym atutem będzie znajomość systemów SAP i Exact. Od Kandydatów oczekujemy znajomości zagadnień prawa podatkowego (VAT i CIT) i przepisów wynikających z ustawy o rachunkowości. Poszukujemy osoby komunikatywnej, analitycznej, o dobrej organizacji czasu pracy oraz umiejętności pracy w zespole. Ważna jest też dyspozycyjność oraz gotowość do jeżdżenia w delegacje.Oferujemy stabilną pracę w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, międzynarodowe środowisko pracy oraz możliwości dalszego rozwoju zawodowego w obszarze księgowości.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

04-09-2017

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2017 TylkoPraca.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt