praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zawsze piszesz prawdę w swoim liście motywacyjnym i CV?

zawsze
czasami ubarwiam
często ubarwiam
zawsze ubarwiam
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Usługi remontowe

» Bioimplanty

» Systemy alarmowe

» Salony ślubne

» Jachty

» Auto mechanika

» Kup domenęOferta pracy nr :

123357

Stanowisko :

IT Contract Administrator

Miejsce pracy :

Wrocław

Szczegóły  :   

Dla naszego klienta, rozwijającej się korporacji z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko IT Support Coordinator.Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za pracę z bazami danych, bieżącą współpracę z centralą firmy w Stanach Zjednoczonych, sprawdzanie poprawności wniosków, kontakt z interesantami w języku angielskim.

I

Idealny kandydat to osoba posługująca się językiem angielskim w stopniu B2/C1, znająca dobrze MS Excel, komunikatywna, odnajdująca się w pracy z bazami danych. Szukamy osoby z dobrą organizacją czasu pracy, przywiązującą uwagę do detali oraz analitycznym myśleniem.Nasz klient oferuje pracę w międzynarodowym środowisku, elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów, możliwość pracy zdalnej.  


     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

05-02-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 TylkoPraca.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt