praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zawsze piszesz prawdę w swoim liście motywacyjnym i CV?

zawsze
czasami ubarwiam
często ubarwiam
zawsze ubarwiam
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Usługi remontowe

» Bioimplanty

» Systemy alarmowe

» Salony ślubne

» Jachty

» Auto mechanika

» Domain for saleOferta pracy nr :

123365

Stanowisko :

Technical Department Coordinator

Miejsce pracy :

Poznań

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z sektora przemysłowego, systematycznie rozwijającego swoją działalność w swojej fabryce zlokalizowanej w Poznaniu, poszukujemy doświadczonej osoby zainteresowanej dalszym rozwojem, która dołączy do struktur firmy na stanowisko Koordynatora Technicznego/ Lidera Utrzymania Ruchu.Koordynator Techniczny będzie odpowiedzialny za zapewnienie technicznej sprawności podległych mu linii produkcyjnych, przygotowywanie planów remontów i przeglądów maszyn w tym elementów pneumatycznych, hydraulicznych, układów sterowań obrabiarek CNC oraz koordynację działań związanych z usuwaniem awarii. Co więcej, do zakresu obowiązków Koordynatora Technicznego należeć będzie budowanie efektywnego systemu magazynowania i zamawiania części zamiennych.Aby sprawdzić się na tym stanowisku, Kandydat powinien posiadać wykształcenie techniczne (tytuł inżyniera będzie atutem) oraz doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej. Dodatkowo istotna jest znajomość układów sterowania maszyn, sterowników, serwonapędów. Kluczowa są również uprawnienia elektroenergetyczne 1 kV. Znajomość obrabiarek CNC z systemami Mazatrol, Fanuc, Siemiens – jako ważny dodatkowy atut.Nasz Klient, oprócz stabilnego zatrudnienia, oferuje możliwość rozwoju i zwiększenia doświadczenia w przyjaznym środowisku pracy w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z kapitałem zagranicznym oraz szeroki pakiet benefitów.Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

05-02-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 TylkoPraca.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt