praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zawsze piszesz prawdę w swoim liście motywacyjnym i CV?

zawsze
czasami ubarwiam
często ubarwiam
zawsze ubarwiam
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Usługi remontowe

» Bioimplanty

» Systemy alarmowe

» Salony ślubne

» Jachty

» Auto mechanika

» For saleOferta pracy nr :

123366

Stanowisko :

Kierownik Działu Konstrukcji Stalowych

Miejsce pracy :

Polska Centralna

Szczegóły  :   

Naszym Klientem jest Grupa Kapitałowa zajmująca się budową infrastruktury drogowej, energetycznej, telekomunikacyjnej i internetowej w Polsce i na świecie. Spółka zajmuje się realizacją dużych inwestycji, również w roli Generalnego Wykonawcy. Poszukujemy energicznej osoby, która poprowadzi i rozwinie działalność, istniejącego już, Działu Konstrukcji Stalowych.

Zakres obowiązków:Pozyskiwanie zleceń zapewniających ciągłość i rentowność pracy Działu Produkcji Metalowej. Przygotowywanie kosztorysów ofertowych i ofert na przetargi. Przestrzeganie warunków umów zawartych z inwestorami. Sporządzanie harmonogramów pracy z uwzględnieniem wszystkich czynników mających wpływ na realizację zleceń. Współpraca z inwestorami w celu sprawnej i prawidłowej realizacji zleceń. Zamawianie i rozliczanie materiałów niezbędnych do realizacji umów. Organizowanie pracy podległych pracowników w sposób zapewniający efektywne wykorzystanie czasu pracy. Bieżąca kontrola kosztów działu w celu ich redukcji. Kontrola właściwego wykorzystania sprzętu i maszyn przez podległych pracowników. Wnioskowanie o zmianę struktury środków produkcji, jeśli jest to niezbędne do wykonania zadań przedsiębiorstwa. Zarządzanie podległym zespołem (rozwój zawodowy, ocena okresowa, struktura zespołu, finanse).Odpowiedzialność:Prawidłowe oraz terminowe wykonywanie zadań służbowych i poleceń przełożonych. Kierowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników. Efektywne wykorzystanie czasu pracy. Zgodność wykonywanych prac z obowiązującymi przepisami i regulaminami. Przestrzeganie porządku i dyscypliny pracy. Należyta dbałość o powierzone mienie. Odpowiedzialność w zakresie ochrony danych osobowych.Nasz Klient oferuje:Możliwość rozwoju działu oraz wpływu na jego kształt. Możliwość uruchomienia produkcji nowych wyrobów metalowych. Pracodawca oferuje również motywacyjny system premiowy, samochód służbowy oraz opiekę zdrowotną.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

05-02-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 TylkoPraca.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt