praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zawsze piszesz prawdę w swoim liście motywacyjnym i CV?

zawsze
czasami ubarwiam
często ubarwiam
zawsze ubarwiam
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Usługi remontowe

» Bioimplanty

» Systemy alarmowe

» Salony ślubne

» Jachty

» Auto mechanika

» Kup domenęOferta pracy nr :

123367

Stanowisko :

Dyrektor ds. Realizacji (kubatura)

Miejsce pracy :

Kraków

Szczegóły  :   

Twoja następna firma


Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży generalnego wykonawstwa, w imieniu której poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora ds. Realizacji inwestycji kubaturowych.Twoje następne stanowisko


Osoba, która obejmie stanowisko Dyrektora ds. Realizacji odpowiadać będzie za nadzór nad procesem ofertowania oraz za prowadzenie negocjacji zarówno z inwestorami jak i podwykonawcami. Dyrektor ds. Realizacji kontrolować będzie realizowane kontrakty, ze szczególnym uwzględnieniem poprawności założeń techniczno – budżetowych. Osoba na tym stanowisku zarządzać będzie zespołem odpowiedzialnym za realizację kontraktów kubaturowych, będzie raportowała bezpośrednio do Zarządu firmy w Polsce.Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?


Osoba, która pomyślnie przejdzie rekrutację na stanowisko Dyrektora ds. Realizacji posiadać będzie minimum 10 lat doświadczenia w generalnym wykonawstwie oraz posiadać będzie min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu kilkoma kontraktami jednocześnie. Wymagane jest wykształcenie wyższe techniczne oraz uprawnienia budowlane bez ograniczeń. Od Kandydatów oczekujemy znajomości MS Project, Excel oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego. W związku z realizacją inwestycji w miastach regionalnych od Kandydatów oczekujemy dostępności na pracę w delegacji. Co zyskujesz?


Firma oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, duży zakres swobody w realizacji celów biznesowych oraz realny wpływ na wyniki prowadzonych projektów.Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

05-02-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 TylkoPraca.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt