praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zawsze piszesz prawdę w swoim liście motywacyjnym i CV?

zawsze
czasami ubarwiam
często ubarwiam
zawsze ubarwiam
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Usługi remontowe

» Bioimplanty

» Systemy alarmowe

» Salony ślubne

» Jachty

» Auto mechanika

» Buy domainOferta pracy nr :

123379

Stanowisko :

Ekspert ds. Fuzji i Przejęć

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Naszym Klientem jest jedna z największych instytucji finansowych w Polsce o silnej i ugruntowanej pozycji rynkowej. Instytucja ta wyróżnia się także innowacyjnym podejściem do biznesu oraz najwyższymi na rynku standardami pracy. Do centrali zlokalizowanej w Warszawie poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowiskoEksperta ds. Fuzji i Przejęć (M&A)Nowy członek zespołu będzie odpowiedzialny za analizy otoczenia konkurencji rynkowej pod kątem procesów M&A oraz rekomendacje ciekawych możliwości przejęć i fuzji w perspektywie strategii krótko i długoterminowej spółki. Ponadto, Ekspert dołączający do organizacji będzie budować modele finansowe i analityczne na potrzeby transakcji, przygotowywać analizy oraz raportować działania na potrzeby zarządu oraz rady nadzorczej. Podczas codziennych obowiązków pojawiać się będzie również współpraca z innymi departamentami oraz jednostkami spoza organizacji, np. kancelarie prawne, firmy consultingowe.Nasz Klient jest zainteresowany nawiązaniem współpracy z osobami, które posiadają około 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku zdobywane np. w instytucji finansowej, firmie consultingowej lub funduszu private equity. Warunkiem koniecznym będzie więc bardzo dobra znajomość metody wyceny przedsiębiorstw, przygotowywania modeli finansowych, analiz rynkowych, a także doskonała znajomość MS Excel i Powerpoint. Istotna będzie też bardzo dobra znajomość języka angielskiego.W zamian nasz Klient oferuje pracę w dynamicznym środowisku, który w rzeczywisty sposób wpływa na rozwój instytucji działając w ramach strategicznych jednostek banku. Rola Eksperta ds. Fuzji i Przejęć wiąże się również z dużą odpowiedzialnością i samodzielnością w działaniu. Ponadto, nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet benefitów.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

02-02-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 TylkoPraca.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt