praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zawsze piszesz prawdę w swoim liście motywacyjnym i CV?

zawsze
czasami ubarwiam
często ubarwiam
zawsze ubarwiam
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Usługi remontowe

» Bioimplanty

» Systemy alarmowe

» Salony ślubne

» Jachty

» Auto mechanika

» For saleOferta pracy nr :

123380

Stanowisko :

Absolwent Logistyki lub Transportu

Miejsce pracy :

Gdańsk

Szczegóły  :   

Chcesz zapewnić sobie stabilne zatrudnienie po studiach? Sprawdź naszą ofertę i daj sobie szansę na ciekawy start kariery.Aktualnie dla jednego z naszych klientów, dużej międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Gdańsku, poszukujemy osób posiadających doświadczenie i wiedzę zdobyte podczas studiów w obszarze logistyki lub transportu.Twoje przyszłe stanowisko w dużej mierze zależeć będzie od ilości doświadczenia i wiedzy, którą posiadasz, ponieważ nasz klient jest zdecydowany zainwestować czas w rozwój swojego nowego pracownika. To czego będą wymagać to przede wszystkim świetna znajomość języka angielskiego (minimum poziom C1) oraz rozwinięte myślenie analityczne. Będziesz mógł wykorzystać te kompetencje w swojej codziennej pracy, która będzie wymagała obcowania z językiem angielskim oraz między innymi weryfikacji różnego rodzaju dokumentów transportowych/zamówień- dlatego niezbędna jest Twoja wiedza i doświadczenie zdobyte na studiach.Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz szerokie możliwości rozwoju. Ponad to będziesz mógł zdobyć bogate doświadczenie pracując w międzynarodowym środowisku. Jeśli obawiasz się, że nie masz wystarczającego doświadczenia daj sobie szansę na jego zdobycie!Aplikuj i przekonaj się co na Ciebie czeka!

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

02-02-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 TylkoPraca.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt