praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zawsze piszesz prawdę w swoim liście motywacyjnym i CV?

zawsze
czasami ubarwiam
często ubarwiam
zawsze ubarwiam
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Usługi remontowe

» Bioimplanty

» Systemy alarmowe

» Salony ślubne

» Jachty

» Auto mechanika

» DomainOferta pracy nr :

123702

Stanowisko :

Młodszy Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy :

Poznań

Szczegóły  :   

Dla Naszego Klienta – firmy będącej dystrybutorem w branży technicznej poszukujemy osób na stanowisko Junior Sales Representative.Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie oraz utrzymywanie relacji z klientami firmy – przedsiębiorstwami, firmami produkcyjnymi oraz sklepami detalicznymi. Do zakresu obowiązków będą wliczały się działania i czynności sprzedażowe, przygotowywanie ofert i wyceny, nawiązywanie relacji sprzedażowej, raportowanie.Poszukujemy osób, które posiadają od 1 do 2 lat doświadczenia w sprzedaży produktu technicznego oraz chcą nadal rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe, są otwarte na zadaniowy oraz mobilny tryb pracy,Firma Naszego Klienta oferuje pakiet benefitów (medyczny, sportowy i ubezpieczenie), narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy) oraz możliwości czynnego udziału w budowaniu portfolio klientów na rynku odbiorców.Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania. 

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

05-03-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 TylkoPraca.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt