praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zawsze piszesz prawdę w swoim liście motywacyjnym i CV?

zawsze
czasami ubarwiam
często ubarwiam
zawsze ubarwiam
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Usługi remontowe

» Bioimplanty

» Systemy alarmowe

» Salony ślubne

» Jachty

» Auto mechanika

» Domena na sprzedażOferta pracy nr :

123710

Stanowisko :

Junior Web Publisher

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   Twoja nowa firma: 

Dla naszego Klienta - międzynarodowej agencji marketingowej, która zajmuje się tworzeniem stron i aplikacji internetowych dla znanych globalnych marek, poszukujemy Kandydata na stanowisko Junior Web Publisher. Do głównych obowiązków Web Publishera będą należały m. in. aktualizacja stron www i zarządzanie treściami na stronach internetowych, tworzenie layoutów oraz edycja zdjęć zamieszczanych na stronach www.Poszukujemy kandydata, który zna HTML, CSS, JavaScript, natomiast nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia zawodowego. Ważna jest także znajomość CMS (dowolny CMS) oraz umiejętność pracy z Adobe Photoshop w zakresie edycji zdjęć i cięcia layoutów. Z uwagi na międzynarodowe środowisko pracy niezbędna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy: stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin od zaraz, ciekawe projekty, możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się globalnej firmie, atrakcyjne biuro w Warszawie. 

Zachęcamy do aplikacji! 

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

05-03-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 TylkoPraca.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt