praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zawsze piszesz prawdę w swoim liście motywacyjnym i CV?

zawsze
czasami ubarwiam
często ubarwiam
zawsze ubarwiam
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Usługi remontowe

» Bioimplanty

» Systemy alarmowe

» Salony ślubne

» Jachty

» Auto mechanika

» For saleOferta pracy nr :

123717

Stanowisko :

Operator CNC

Miejsce pracy :

Wielka Brytania

Szczegóły  :   

Masz doświadczenie w pracy jako Operator CNC i jesteś gotowy na nowe wyzwanie?Obecnie, dla naszego klienta - firmy produkcyjnej z siedzibą zlokalizowaną na terenie Wielkiej Brytanii (hrabstwo Derbyshire) poszukujemy doświadczonych Operatorów CNCDo Twoich obowiązków należałaby obsługa maszyn, ich przezbrojenia oraz programowanie. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za właściwe utrzymanie swojego stanowiska pracy.Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w pracy jako Operator CNC na maszynach 3 i 5 - osiowych. Jeżeli nie są Ci obce takie oprogramowania jak Fanuc, Heidenhein czy Siemens oraz posługujesz się językiem angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym zapraszam do przesłania CV!Twój przyszły pracodawca oferuje stałe zatrudnienie w jednej z najnowocześniejszych firm inżynieryjnych na terenie Wielkiej Brytanii. Poza atrakcyjnym podstawowym wynagrodzeniem firma oferuje również zakwaterowanie, a także elastyczny grafik.Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

05-03-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 TylkoPraca.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt