praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy zawsze piszesz prawdę w swoim liście motywacyjnym i CV?

zawsze
czasami ubarwiam
często ubarwiam
zawsze ubarwiam
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Usługi remontowe

» Bioimplanty

» Systemy alarmowe

» Salony ślubne

» Jachty

» Auto mechanika

» Kup domenęOferta pracy nr :

123719

Stanowisko :

Deputy Chief Accountant/future Chief Accountant

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki produkcyjno-handlowej z sektora digital health, poszukujemy zdeterminowanego do rozwoju Kandydata, który chce wykorzystać swój potencjał i dołączyć do działu księgowości spółki na stanowisku Zastępcy Głównej Księgowej, aby w perspektywie kilku miesięcy zająć pozycję Głównej Księgowej/Głównego Księgowego.Co będzie należało do Twoich obowiązków?Jako Zastępca Głównej Księgowej zajmiesz się wraz zespołem prowadzeniem pełnej księgowości spółki, sprawozdawczością statutową (PSR/MSR), finansową oraz podatkową. Firma jest spółką akcyjną, zatem częścią Twoich obowiązków będzie raportowanie giełdowe. Istotnym elementem jest również rozliczanie produkcji, jako że nasz Klient posiada zlokalizowany pod Warszawą zakład produkcyjny. W perspektywie kilku miesięcy (maksymalnie do końca bieżącego roku kalendarzowego) zajmiesz stanowisko Głównej Księgowej/Głównego Księgowego, co będzie wiązało się również z zarządzaniem zespołem i pełną odpowiedzialnością za sprawy księgowe w spółce.Czego oczekuje od Ciebie Klient?Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe w obszarze finansów (ekonomia, finanse i rachunkowość), minimum 5-7 lat doświadczenia na stanowisku Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego, władasz językiem angielskim na poziomie min. B2 i masz doświadczenie w pracy w spółce produkcyjno-handlowej, to szukamy właśnie Ciebie! Nasz Klient jest otwarty na komunikatywnych, energicznych w działaniu i dobrze zorganizowanych Kandydatów, zaangażowanych w wypełnianie codziennych obowiązków. Twoim codziennym narzędziem pracy będzie Excel, dlatego jego dobra znajomość jest warunkiem koniecznym.Co otrzymasz w zamian? Będziesz częścią prężnie rozwijającej się spółki z sektora digital health, która umożliwi Ci poszerzenie kompetencji zawodowych i wiedzy merytorycznej. Zostaną przed Tobą postawione konkretne zadania, które będziesz mógł zaliczyć do mierzalnych sukcesów. Nasz Klient zapewni Ci komfortową atmosferę pracy w innowacyjnej spółce, gdzie wartość organizacji jest budowana na kapitale ludzkim.

Lokalizacja: Warszawa (Centrum) Nie zastanawiaj się i zaaplikuj już dziś!

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

05-03-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 TylkoPraca.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt